2015-03-16

Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków

Nasze przedszkole w VIII Zimowej Toruńskiej Olimpiadzie dla Przedszkolaków reprezentowała grupa Zuchy. Zawody odbyły się w toruńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Organizatorem wszystkich rozgrywek Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół jest Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

2015-03-13

Konkurs "Moja rodzina żyje zdrowo"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. "Moja rodzina żyje zdrowo". Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich grup. Głównym celem konkursu była promocja więzi rodzinnych oraz pogłębianie wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

2015-03-10

X Międzyprzedszkolny Konkurs "Wierszyki łamiące dziecięce języki"

Dnia 10.03.2015r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 odbył się międzyprzedszkolny konkurs logopedyczny "Wierszyki łamiące dziecięce języki". W konkursie wzięły udział dzieci pięcio- i sześcioletnie z różnych przeszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, uczęszczające na terapię logopedyczną.

2015-03-09

Wiosna w Ogrodzie Zoobotanicznym

Grupa Szkolniaków wybrała się na poszukiwanie wiosny do Ogrodu Zobotanicznego. Przedszkolaki miały okazję obserwować, jak pierwsze rośliny budzą się do życia. Zakwitła leszczyna, oczar wirgiński i rannik wiosenny. Słychać świergot ptaków, widać kolory pierwszych kwiatów oraz pąki na drzewach i krzewach.

2015-03-06

Europejski dzień logopedy

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Celem wielu akcji organizowanych z tej okazji jest ułatwienie dostępu do profesjonalnej diagnozy osobom z zaburzeniami mowy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej i stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji.

<  ...  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  ...  >