2018-11-28

Wycieczka Krasnali do Galerii i Ośrodka Twórczości Plastycznej Dziecka

Dnia 26 listopada 2018 roku dzieci z grupy Krasnale wybrały się na wycieczkę do Galerii i Ośrodka Twórczości Plastycznej Dziecka. Wykonywały pracę plastyczną wg wskazówek artysty, na dużym arkuszu papieru same szkicowały rekina, następnie wydzierały z kolorowego brystolu...

0000-00-00

Zabawa tematyczna "Listonosz" w grupie Zajączki

W grupie Zajączki ostatnio został zorganizowany kącik pod nazwą "Na poczcie". Dzieci w zabawie tematycznej "Listonosz" poznały pracę listonosza, a także zobaczyły jak wygląda praca na poczcie. Każde dziecko mogło przez chwilę wcielić się w postać listonosza z dużą torbą. Dzieciom bardzo podobała się zabawa w sprzedawanie znaczków i wysyłanie listów. Zabawy nie było końca.

2018-11-20

"Kroimy, wałkujemy, ugniatamy" - zajęcia gospodarcze w Misiach

W ubiegły czwartek w grupie Misie odbyły się zajęcia gospodarcze. Poznając zawód kucharki, dzieci miały okazję pobawić się masą solną. Wszystkie maluchy ochoczo ugniatały, wałkowały, kroiły ciasto z masy solnej. Wykorzystywały przy tym różne przybory kuchenne. Przy okazji ćwiczyły motorykę małych rączek. Jak widać zabawa była przednia.

2018-11-15

Zuchy w zakładzie fotograficznym

Dnia 14 listopada 2018 r. dzieci z grupy Zuchy odwiedziły zakład fotograficzny. Miały okazję zapoznać się z zawodem fotografa, zobaczyć profesjonalny sprzęt, a nawet wcielić się w rolę fotografa i modela. Na koniec zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie grupowe.

2018-11-12

Uroczyste odśpiewanie Hymnu Narodowego

W piątek 9 listopada, o godzinie 11.11 cała społeczność przedszkolna odśpiewała uroczyście Hymn Narodowy włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. Dla wszystkich przedszkolaków była to bardzo podniosła chwila. Po hymnie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę "Jestem Polką i Polakiem", a także wysłuchały piosenki "Rodzinny kraj" śpiewanej przez wszystkich nauczycieli i pracowników naszego przedszkola.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >