2019-03-17

Krasnale i Pszczółki w Planetarium

Krasnale i Pszczółki w ramach tematyki o Kosmosie wybrały się z wizytą do toruńskiego Planetarium. Obejrzały seans "Cudowna podróż ", gdzie dowiedziały się wielu ciekawych informacji. Poznały charakterystykę różnych planet , dowiedziały się co to jest gwiazdozbiór i czym są gwiazdy.

2019-03-17

Biedronki i Pszczółki w Młodzieżowym Domu Kultury

Biedronki i Pszczółki wybrały się na wizytę do MDK na ul. Przedzamcze. Celem wycieczki była wystawa ilustracji z książek dla dzieci autorstwa Pani Ewy Poklewskiej - Koziełło. Dzieci z zaciekawieniem oglądały ilustracje i wyszukiwały na nich różne ukryte znaczenia. Bardzo podobała im się cała wystawa. Za oprowadzenie bardzo dziękujemy Pani Paulinie Gołoś.

2019-03-17

"Na Arce o ósmej"- Pszczółki, Biedronki, Zuchy i Krasnale w Baju Pomorskim

Pszczółki, Biedronki, Zuchy i Krasnale w minionym tygodniu odwiedziły Baj Pomorski. Obejrzały przedstawienie "Na Arce o ósmej". To współczesna opowieść o pingwinach, Arce, potopie, przyjaźni i Bogu...

2019-03-17

"Biedronki" poznają zawód kucharza - wycieczka do pizzerii

Dzieci z grupy "Biedronki" w minionym tygodniu poznały zawód kucharza. Wybrały się na wycieczkę do pizzerii. Tam wcieliły się w rolę prawdziwego kucharza, przygotowały samodzielnie pyszną pizzę wg własnego smaku. Efekty samodzielnej pracy i wspólnego spożywania możemy prześledzić na dołączonych zdjęciach. Musicie uwierzyć na słowo, że każda pizza była pyszna!

2019-03-07

Misie poznają zawód sprzedawcy

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Misie poznawały zawód sprzedawcy. W związku z tym cała grupa odbyła pierwszą wycieczkę do najbliższego sklepu Żabka. Dzieci miały okazję stanąć za ladą sklepową i samodzielnie nabijać produkty na kasę. Następnego dnia, po podzieleniu się wrażeniami...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >