2018-03-26

"Co by było gdyby..."

W marcu pani A.Bober razem z grupą "Jagódki" zaprosiła wszystkie dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie wyobraźni "Co by było, gdyby...". Wszystkie dzieci pod kierunkiem nauczycieli wykonały piękne prace plastyczne różnorodnymi ciekawymi technikami, zostały nagrodzone pięknymi dyplomami.

2018-03-17

Zielone kąciki przyrody

W naszym przedszkolu czuć już wiosnę....Dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowują wiosenne kąciki przyrody. Samodzielnie sadzą kwiatki oraz rzeżuchę i owies na stół wielkanocny. Może to sprawi, że wiosna szybciej do nas zawita...

2018-03-16

Zaczarowany Świat

Dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie wybrały się do Teatru Zaczarowany Świat. Jest to ogromne przeżycie dla dzieci, już przez samą wycieczkę autokarową. Dodatkowo Teatr ten słynie z kolorowych i efektownych przedstawień, które dostaraczają dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

2018-03-12

Warsztaty Wielkanocne

W naszym przedszkolu odbyły się w ostatnim czasie warsztaty wielkanocne. Wzięły w nich udział grupy: Zuchy, Motyle, Szkolniacy i Biedronki. Podczas tych zajęć dzieci samodzielnie wykonały Palmy Wielkanocne. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze i dały dużo radości naszym dzieciom.

2018-03-06

XVIII przedszkolna scena piosenki i poezji

Reprezentantki z grupy "Pszczółki" brały udział w XVIII Przedszkolnej Scenie Piosenki i Poezji organizowanej w Przedszkolu Miejskim Nr 15 im. Cz. Janczarskiego. Wanessa, Julia i Emilka wyśpiewały piosenkę z repertuaru dziecięcego "Zegary".

<  ...  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ...  >