2017-03-27

Krasnale zwiedzają Starówkę

W ramach zajęć w miesiącu marzec grupa Krasnale wybrała się na wycieczkę po toruńskiej Starówce. Tematem zajęć były toruńskie zabytki. Krasnale zobaczyły Dom Mikołaja Kopernika, wieżę Ratuszową oraz Krzywą Wieżę.

2017-03-25

Gratka dla 6 - latka

25.03.17 Julka R. oraz Maja P. z grupy "Szkolniacy" reprezentowały nasze przedszkole w konkursie piosenki dziecięcej "Gratka dla 6-latka" organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową Grupa Edukacyjna Menedżer.

2017-03-24

Wiosenne zabawy Misiów

Pierwsze dni wiosny przynoszą nam dużo słońca, a co za tym idzie wiele zabawy i radości na świeżym powietrzu. Misie wybrały się do przedszkolnego ogródka, gdzie korzystały z uroków pogodowych.

2017-03-23

Turniej Badawczy "Zabawy z nurtem Wisły"

W marcu odbył się I Międzyprzedszkolny Turniej Badawczy "Zabawy z nurtem Wisły". Celem turnieju było kształtowanie świadomości ekologicznej przedszkolaków w oparciu o naturalne dziedzictwo, jakim jest rzeka Wisła - Królowa Polskich Rzek oraz rozbudzanie u dzieci zainteresowań naukowych i badawczych.

2017-03-22

Świat Dziecięcej Wyobraźni

W miesiącu marzec dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola został zorganizowany przez nauczycielki Aleksandrę Bober i Natalię Zielińską konkurs plastyczny. Był zainspirowany programem własnym "Świat dziecięcej wyobraźni- stymulowanie dyspozycji twórczych dziecka" autorstwa Aleksandry Bober.