2019-01-21

Wycieczka Zuchów do Galerii i Ośrodka Twórczości Plastycznej Dziecka

Wyjątkowym przeżyciem była wizyta w dzieci z grupy Zuchy w Galerii, w której to stworzyły niesamowite prace plastyczne wg wskazówek artysty. Miały możliwość zapoznania się z zawodem malarza...

2019-01-17

Spotkanie z pensjonariuszami Dziennego Domu Opieki Społecznej

Tradycyjnie, jak co roku, z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w naszym przedszkolu pensjonariuszy z Dziennego Domu Opieki Społecznej. Spotkanie swoim występem uatrakcyjniły dzieci z grupy Starszacy. Nasi goście z uwagą i niekrytą radością wysłuchali wykonywanych przez dzieci...

2018-12-25

Spektakl świąteczny w przedszkolu

W klimat świąteczny wprowadził nas Teatr Pomarańczowy Cylinder, który w piątek 21 grudnia gościł w naszym przedszkolu. Spektakl pt: "Święty Mikołaj istnieje!" obudził w dzieciach bardzo pozytywne emocje. Aktorzy w zabawny sposób przedstawili historię chłopca, który chciał sprawdzić czy Święty Mikołaj istnieje. Dzieci tylko utwierdziły się w przekonaniu, że Mikołaj rzeczywiście istnieje, a w dodatku każdy jest jego małym pomocnikiem!

2018-12-22

Zajęcia otwarte w grupie Misie

Dnia 20 grudnia 2018 r. grupa Misie miała miłych gości. Na zajęcia otwarte pt: "Wesoły Mikołaj" przybyli rodzice dzieci. Misie przedstawiły krótki program artystyczny. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Śpiewały piosenki o choince i Mikołaju i recytowały wierszyki. Zatańczyły także taniec gwiazdek. Dzieci zaprosiły rodziców do stolików i wspólnie z nimi wykonały pracę plastyczną techniką origami "Wesoły Mikołaj". Wykazały się sporymi umiejętnościami motorycznymi. Dla dzieci i rodziców był to wspaniały, wspólnie spędzony czas.

2018-12-22

Zajęcia otwarte w grupie Zajączki

Dnia 17 grudnia 2018 r. odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt.: „Dookoła choinki”. Rodzice mieli okazję zaobserwować aktywność i zachowanie swoich dzieci na zajęciu w przedszkolu. Dzieci natomiast mogły podzielić się swoją wiedzą związaną ze Świętami Bożego Narodzenia, umiejętnością słuchania, wypowiadania się, obserwowania i naśladowania ruchów nauczyciela, spostrzegania, zapamiętywania i odwzorowywania. Miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich oraz wokalnych i tanecznych. Spotkanie umiliła wspólna praca plastyczna rodziców i dzieci – ozdabianie tekturowej bombki metodą collage.Nie zabrakło świątecznych życzeń, prezentów dla rodziców, muzyki i wspólnego kolędowania. Ten dzień okazał się dla wszystkich wyjątkowy i zapisał się w naszej pamięci jako niezwykłe przeżycie i wydarzenie.

<  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  >