2018-03-02

Wyjątkowy gość w "Pszczółkach"

"Pszczółki gościły ostatnio panią Gierszewską, która jest pracownikiem Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu. Poprowdziła zajęcia, które przybliżyły dzieciom zwyczaje ludzi żyjących w japonii, a w szczególności zapoznała dzieci ze sztuką składania papieru - origamii.

2018-03-07

DRZWI OTWARTE PRZEDSZKOLA

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Przedszkola 23 marca 2018 r. (piątek) od godziny 10.00 do 13.00.

2018-02-19

DZIEŃ WŁOSKI U SZKOLNIAKÓW

12 lutego za sprawą wspaniałych rodziców grupa Szkolniacy "przeniosła się" do Włoch. Tego dnia dzieci miały okazję doświadczyć cudownej kuchni włoskiej, poznać różne rodzaje makaronów, skosztować włoskiego sera a także samodzielnie przygotowały deser na bazie sera mascarpone. Nauczyły się kilku zwrotów w języku włoskim, poznały najważniejsze włoskie miasta i ich zabytki, włoską bajkę "Pinocchio", włoską flagę a nawet włoskie drużyny piłkarskie. Na koniec samodzielnie ozdabiały maski weneckie na których nie mogło zabraknąć piór, brokatu oraz cekinów...

2018-02-19

Krasnale wspominają minione półrocze

Ferie zimowe to okres kiedy żegnamy pierwsze półrocze... A co za tym idzie? Pora na podsumowania. Krasnale uwieczniły swoje ważne wydarzenia na załączonych fotografiach.

2018-02-14

Walentynki

W naszym przedszkolu celebrujemy Dzień Świętego Walentego. Z tej okazji poruszana jest tematyka związana z pochodzeniem, tradycją oraz sposobami świętowania tego dnia. Dzieci przygotowują sale na ten dzień, robią sobie upominki oraz akcesoria związanę z Dniem Zakochanych.

<  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  >