2018-04-30

Zajęcia otwarte w Muchomorkach

W ostatnich dniach kwietnia w grupie Muchomorki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć było kształtowanie tożsamości narodowej.

2018-04-25

"Oradance" dla przedszkolaków

W ostatnich dniach kwietnia do naszego przedszkola zaprosiliśmy dziewczynki z „Oradance”. Są to podopieczne Oratorium na toruńskich Rybakach, które uczęszczają na zajęcia taneczne. W sali przedszkolnej dla grupy przedszkolaków zaprezentowały układy taneczne do muzyki pop.

2018-04-18

XX Przegląd Interprtetacji Przedszkolnej

W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się XX Przegląd Interpretacji Przedszkolnej. Wzięło w nim udział 11 przedszkoli. W tym roku był to wyjątkowy przegląd. Przez wzgląd na 100-letnią rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, dzieci prezentowały wiersze o tematyce patriotycznej.

2018-04-10

Czy mogę bawić się z tym psem?

W naszym przedszkolu gościliśmy Straż Miejską z wyjątkowym osobnikiem. Był to pies, który nazywał się Luna. Dzieci wzięły udział w zajęciach pt.; „Czy mogę bawić się z tym psem”? Dzieci dowiedziały się dlaczego nie można podchodzić do nieznajomych psów i czym to grozi.

2018-04-06

Zabawy matematyką

Ostatnio na zajęciach Muchomorki brały udział w zabawach matematycznych. Grupa bardzo lubi samodzielne działania, dlatego każde dziecko z radością wykonywało polecenia nauczycielki. Były to zabawy patyczkami, podczas których dzieci świetnie się bawiły.

<  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  >