2021-11-19

PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy wszystkim osobom, które odpisali 1% podatku dochodowego na rzecz Przedszkola Miejskiego Nr 4. Ponadto dziękujemy Radzie Rodziców za zakup pomocy dydaktycznych dla wszystkich grup wiekowych......

2021-11-16

DZIEŃ ZIEMNIAKA

„Święto dziś ziemniaka mamy tak więc wszystkich zapraszamy na konkursy i zawody, na zagadki i na pląsy.Niechaj wszyscy się zjednoczą i niech mają dziarskie miny, uśmiech, humor i zabawa to jest najważniejsza sprawa!”

2021-11-14

KONKURS "JESIENNE KOMPOZYCJE"

Szanowni Rodzice, drogie dzieci bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie " JESIENNE KOMPOZYCJE".

2021-11-07

BEZPŁATNE INFOLINIE

Szanowni Rodzice! Klikając w więcej znajdą Państwo numery telefonów na bezpłatne infolinie dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pedagogów, które działają całodobowo w ramach wsparcia psychologicznego w sytuacji kryzysu.

2021-11-03

ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Poniżej znajdą Państwo Zarządzenie Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Toruniu w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w grupie "Szkolniacy"