2017-02-13

Wyjście do Baja Pomorskiego na bajkę "Czerwony Kapturek"

Dzieci z grupy Krasnale wybrały się do Baja Pomorskiego na bajkę pt. "Czerwony Kapturek". Przedstawienie grane było w dwóch planach: aktorskich i lalkowym. Pełne jest zabawnych sytuacji, gagów i skeczy.

2017-02-16

Krasnale w CSW

W czwartek Grupa Krasnale wybrała się do centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych "Czas karnawału". Podczas zajęć dzieci obejrzały materiał dotyczący strojów karnawałowych. Samodzielnie wykonały kapelusz i płaszcz karnawałowy.

2017-02-10

Potyczki językowe

W naszym przedszkolu odbył się konkurs logopedyczny pod znaczącą nazwą "Potyczki językowe". Konkurs prowadziła nasza pani logopeda - Pani Jola Szumna wraz z Panią Kasią Brodowską.

2017-02-09

Muzyczne występy

9 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy uczniów toruńskiej szkoły muzycznej oraz dzieci uczęszczające do ogniska muzycznego, sąsiadującego z naszym przedszkolem.

2017-01-27

Gościnny występ uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Nasze przedszkole współpracuje ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym w Toruniu. W ramach tej współpracy, w okresie świątecznym, odwiedzają nas uczniowie tej szkoły.