2017-01-01

Eksperymentu szał - efekt wow

Kampania Społeczna Fundacji Akademii Nauki w Toruniu "Eksperymentu szał - efekt wow

2016-12-21

Wigilia w przedszkolu

Tradycyjnie, jak co roku, w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta wigilia dla wszystkich przedszkolaków. Wszyscy zgromadzili się w sali na dole, aby wspólnie, w przedszkolnym gronie spędzić miło przedświąteczny czas. Dzieci z grupy Krasnale pod kierunkiem pani Ani i pani Pauliny przygotowały przepiękny program artystyczny.

2016-12-20

Jasełka w przedszkolu

Przedszkolaki w każdej z grup, pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały świąteczne przedstawienia, na których zostali zaproszeni ich rodzice. Programy artystyczne zostały perfekcyjnie przygotowane. Dzieci wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, pasterzy, a także Mikołajów, reniferów, bałwanków, śnieżynek i innych zimowych gości. Przy nastrojowej muzyce zostały odśpiewane współczesne piosenki o tematyce świątecznej, a także tradycyjne kolędy. Do wspólnego kolędowania zostali zaproszeni również rodzice.

2016-12-19

Spotkanie z muzyką w CKK Jordanki

Tym razem nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w koncercie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej pod tytułem: "Kolędy po góralsku". Dzieci poznały święta na góralską nutę, czyli kolędy oraz pastorałki płynące z południa Polski. Wspólne kolędowanie okraszone było komentarzem na temat tradycji świątecznych w górach. Wspólne muzykowanie zrobiło na dzieciach duże wrażenie.

2016-12-15

Wyjście do Baja Pomorskiego na "Przypadki doktora Bonifacego Trąbki"

Przedszkolaki wybrały się do Baja Pomorskiego na przedstawienie opowiadające o niezwykłym doktorze, Bonifacym Trąbce - lekarzu opiekującym się wszystkimi zwierzętami w swej leśnej chatce.są próbą oswojenia dzieci z wizytą w gabinecie lekarskim. Razem z kukułką, sową z rejestracji, psem Burkiem, jeżem i innymi zwierzętami dzieci odwiedzają rozmaite gabinety lekarskie.