2014-10-14

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty serdeczne podziękowania za pasję i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci. Życzymy Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

2014-10-11

Akcja "Bądź widoczny, bądź bezpieczny"

Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do tegorocznej akcji pod hasłem "Bądź widoczny, bądź bezpieczny". W ramach akcji w przedszkolu zostaną przeprowadzone zajęcia edukacyjne przez Wydział Prewencji KM Policji, konkurs plastyczny dla dzieci, a także przedszkole otrzyma kamizelki odblaskowe.

2014-10-10

Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 13 na zabawę "Bal jesienny"

Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" zostały zaproszone na zabawę pod hasłem "Bal jesienny" do zaprzyjaźnionej z naszym przedszkolem Szkoły Podstawowej nr 13.

2014-10-10

Udział w kampanii ekologicznej "dalEKOwzroczni"

Zapobieganie, segregacja i odzysk energii. Taką drogę postępowania z odpadami prezentują autorzy kampanii „dalEKOwzroczni”. Edukacja ekologiczna w ramach kampanii ma charakter społeczny i przyczynia się do podniesienia świadomości ekologicznej. Nasze przedszkole również włączyło się w tę akcję.

2014-10-08

Przedszkole Miejskie nr 4 na Facebooku

Zapraszamy na fanpage naszego przedszkola Przedszkole Miejskie nr 4 Toruń na facebooku. Na bieżąco pojawiają się na nim wszystkie aktualne informacje z życia przedszkola, ogłoszenia, ciekawe zdjęcia, wydarzenia, informacje o realizowanych akcjach i kampaniach.

<  ...  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  ...  >