2016-12-06

CCK Jordanki Luxart - warsztaty

6 grudnia w CKK Jordanki odbyła się druga edycja festiwalu LuxFest w Toruniu. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy po raz kolejny współtworzyło strefę dla najmłodszych – LuxArt. Toruńskie centrum nauki przygotowało cztery strefy popularnonaukowych stanowisk.

2016-12-02

Warsztaty w Muzeum Ratusza Staromiejskiego

Grupa Biedronki wzięła udział w niezwykle interesujących warsztatach edukacyjnych w Muzeum.

2016-11-27

Dzień Pluszowego Misia

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W ramach obchodów można było obejrzeć wystawę plac przedszkolaków przedstawiających ulubione pluszowe misie. Oprócz tego w poszczególnych grupach odbyły się zajęcia, których motywem przewodnim był popularny pluszak.

2016-11-02

Spotkanie z poetką Hanną Niewiadomską

W naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć poetkę, autorkę książek dla najmłodszych, panią Hannę Niewiadomską. Szczególną popularnością cieszą się "Bajczytanki Pani Hanki". Dzieci dowiedziały się jak powstają wiersze, skąd poetka czerpie inspiracje oraz pomysły.

2016-10-17

Tydzień Dobrego Chleba

Fundacja Dobre Życie już po raz ósmy organizuje ogólnopolską kampanię pt. „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia”. Nasze przedszkole bierze udział w tej aukcji.