2014-03-04

Zebranie ogólne z rodzicami

Dnia 4.03.2014 r. o godz. 16:30 odbyło się zebranie ogólne z rodzicami dzieci z wszystkich grup. Program zebrania: rekrutacja w świetle obowiązujących przepisów prawa oświatowego; gotowość dziecka do szkoły - prelekcja psychologa i pedagoga z poradni; funkcjonowanie szkoły podstawowej - obecny stan prawny...

2014-02-25

Wyjście do Planetarium na seans "Cudowna Podróż"

5-latki z grupy „Biedronki” wybrały się na wycieczkę do Planetarium. Podczas seansu wyświetlanego w wersji 360 D pt. „Cudowna Podróż” dzieci udały się w podróż po Układzie Słonecznym, lądując na powierzchni Księżyca i Marsa, obserwując pierścienie Saturna oraz chmury na Jowiszu.

2014-02-24

Spotkanie z muzyką w Dworze Artusa "Muzyka Orientalna"

Dzieci, uczestnicząc w cyklu "Spotkania z muzyką" w Dworze Artusa, tym razem miały okazję zapoznać się z muzyką orientalną. Usłyszały muzykę krajów leżących za wschodnią granicą Polski (Rosja, Gruzja) i krajów dalekiego wschodu (Chiny, Kraje Arabskie).

2014-02-21

Spotkanie ze Strażą Miejską

Nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Straży Miejskiej z Torunia. Spotkanie odbyło się pod hasłem: "Bezpieczeństwo w czasie zabaw zimowych". Rozmawiano na temat bezpiecznego poruszania się na drodze, a także zachowania bezpieczeństwa zabawy na świeżym powietrzu.

2014-01-31

Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu jak co roku odbył się bal karnawałowy. Panie nauczycielki dołożyły wszelkich starań aby sala za sprawą balonów, serpentyn, wspaniałych ozdób i dekoracji zmieniła się w przepiękną balową salę, zachęcającą do wspólnych wesołych zabaw, tańców i radosnych pląsów.

<  ...  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78