2016-10-11

Wyjście Szkolniaków na zajęcia do Galerii Plastycznej

Dzieci z grupy Szkolniacy wybrały się na zajęcia plastyczne do Galerii Plastycznej Twórczości Dziecka.

2016-10-12

Zajęcia edukacyjne w Ogrodzie Zoobotanicznym - Pszczółki

Dzieci z grupy "Pszczółek" wybrały się do Ogrodu Zoobotanicznego na zajęcia edukacyjne.

2016-10-07

Akcja Paczka dla zwierzaczka

Przez cały październik w naszym przedszkolu zbieramy karmę dla psów i kotów, która zostanie przekazana do zaprzyjaźnionego z naszym przedszkolem schroniska. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do włączenia się do akcji, a także do odwiedzania oraz wspierania toruńskiego schroniska.

2016-10-05

Światowy Tydzień Zwierząt

Światowy Tydzień Zwierząt rozpoczyna się 4 października, w rocznicę śmierci św. Franciszka z Asyżu, uznawanego za patrona zwierząt, które zwał swoimi „braćmi mniejszymi”. Październik ogłoszony jest Międzynarodowym Miesiącem Dobroci dla Zwierząt.

2016-10-05

Teatr Frajda w Przedszkolu - bajka "Bajkopisanie"

Bajkopisarka ma kłopoty z napisaniem nowej bajki. Pomysły podrzuca jej wprawdzie Wena, ale trafiają one do Bajkopisarki poplątane przez wszędobylskiego Chochlika. Z pomocą dzieci udaje się jednak rozszyfrować kto ma być bohaterem bajki i wspólnie stworzyć nową opowieść.