2018-03-16

Zaczarowany Świat

Dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie wybrały się do Teatru Zaczarowany Świat. Jest to ogromne przeżycie dla dzieci, już przez samą wycieczkę autokarową. Dodatkowo Teatr ten słynie z kolorowych i efektownych przedstawień, które dostaraczają dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

2018-03-12

Warsztaty Wielkanocne

W naszym przedszkolu odbyły się w ostatnim czasie warsztaty wielkanocne. Wzięły w nich udział grupy: Zuchy, Motyle, Szkolniacy i Biedronki. Podczas tych zajęć dzieci samodzielnie wykonały Palmy Wielkanocne. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze i dały dużo radości naszym dzieciom.

2018-03-06

XVIII przedszkolna scena piosenki i poezji

Reprezentantki z grupy "Pszczółki" brały udział w XVIII Przedszkolnej Scenie Piosenki i Poezji organizowanej w Przedszkolu Miejskim Nr 15 im. Cz. Janczarskiego. Wanessa, Julia i Emilka wyśpiewały piosenkę z repertuaru dziecięcego "Zegary".

2018-03-02

Wyjątkowy gość w "Pszczółkach"

"Pszczółki gościły ostatnio panią Gierszewską, która jest pracownikiem Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu. Poprowdziła zajęcia, które przybliżyły dzieciom zwyczaje ludzi żyjących w japonii, a w szczególności zapoznała dzieci ze sztuką składania papieru - origamii.

2018-03-07

DRZWI OTWARTE PRZEDSZKOLA

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Przedszkola 23 marca 2018 r. (piątek) od godziny 10.00 do 13.00.

<  ...  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  ...  >