2018-03-30

Śniadanie Wielkanocne

W minioną środę w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne we wszystkich grupach. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola ubrane odświętnie, a na stołach nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych potraw.

2018-03-28

Powitanie wiosny

Tradycyjnie 21 marca całe przedszkole wyruszyło na pochód z okazji I Dnia Wiosny. Wszystkie grupy przygotowały na ten wyjątkowy spacer kolorowe kwiaty, aby w ten sposób powitać wiosnę.

2018-03-27

Audycja muzyczna w przedszkolu

W marcu w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna dla młodszych dzieci. Odbyła się ona pod piękną nazwą "Forte Piano - budzimy wiosnę do życia". Dzieci uwielbiają muzykę dlatego audycja ta sprawiła im dużo zabawy i radości.

2018-03-26

"Co by było gdyby..."

W marcu pani A.Bober razem z grupą "Jagódki" zaprosiła wszystkie dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie wyobraźni "Co by było, gdyby...". Wszystkie dzieci pod kierunkiem nauczycieli wykonały piękne prace plastyczne różnorodnymi ciekawymi technikami, zostały nagrodzone pięknymi dyplomami.

2018-03-17

Zielone kąciki przyrody

W naszym przedszkolu czuć już wiosnę....Dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowują wiosenne kąciki przyrody. Samodzielnie sadzą kwiatki oraz rzeżuchę i owies na stół wielkanocny. Może to sprawi, że wiosna szybciej do nas zawita...

2018-03-16

Zaczarowany Świat

Dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie wybrały się do Teatru Zaczarowany Świat. Jest to ogromne przeżycie dla dzieci, już przez samą wycieczkę autokarową. Dodatkowo Teatr ten słynie z kolorowych i efektownych przedstawień, które dostaraczają dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

2018-03-12

Warsztaty Wielkanocne

W naszym przedszkolu odbyły się w ostatnim czasie warsztaty wielkanocne. Wzięły w nich udział grupy: Zuchy, Motyle, Szkolniacy i Biedronki. Podczas tych zajęć dzieci samodzielnie wykonały Palmy Wielkanocne. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze i dały dużo radości naszym dzieciom.

2018-03-06

XVIII przedszkolna scena piosenki i poezji

Reprezentantki z grupy "Pszczółki" brały udział w XVIII Przedszkolnej Scenie Piosenki i Poezji organizowanej w Przedszkolu Miejskim Nr 15 im. Cz. Janczarskiego. Wanessa, Julia i Emilka wyśpiewały piosenkę z repertuaru dziecięcego "Zegary".

2018-03-02

Wyjątkowy gość w "Pszczółkach"

"Pszczółki gościły ostatnio panią Gierszewską, która jest pracownikiem Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu. Poprowdziła zajęcia, które przybliżyły dzieciom zwyczaje ludzi żyjących w japonii, a w szczególności zapoznała dzieci ze sztuką składania papieru - origamii.

2018-03-07

DRZWI OTWARTE PRZEDSZKOLA

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Przedszkola 23 marca 2018 r. (piątek) od godziny 10.00 do 13.00.