Finał akcji "Bądź widoczny, bądź bezpieczny"

Nasze przedszkole przystąpiło do IV edycji projektu organizowanego pod hasłem "Bądź widoczny, bądź bezpieczny". W ramach akcji 30.10.2014 w przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez Wydział Prewencji KMP w Toruniu.

Głównym celem spotkania oraz całej kampanii byłozwiększenie bezpieczeństwa dzieci poruszających się w pobliżu drogi oraz przejść dla pieszych, ze szczególnym naciskiem na noszenie materiałów odblaskowych.

Finał akcji odbył się 26.11.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Toruniu. Nasze przedszkole reprezentowała grupa 6-latków "Zuchy". W akcji wzięło udział sześć toruńskich przedszkoli. Podczas finału dzieci przedstawiły krótki program artystyczny oraz wzięły udział w quizach. Każde przedszkole zostało nagrodzone materiałami oraz kamizelkami odblaskowymi, które zostały przekazane naszej Pani Dyrektor oraz dzieciom.

Podczas spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Bądź widoczny, bądź bezpieczny". Z naszego przedszkola wyróżnionych zostało czworo dzieci. Prace konkursowe można obejrzeć na profilu akcji w portalu facebook