Drzwi Otwarte 16 kwietnia 2015 r.

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Drzwi Otwarte naszego przedszkola, które odbędą się już 16 kwietnia 2015 r. W tym czasie będzie można zwiedzić sale, w których odbywają się zajęcia, obejrzeć wystawy oraz pomoce dydaktyczne, porozmawiać z nauczycielami i pracownikami przedszkola. Maluchy będą mogły wziąć udział w ciekawych zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich oraz zobaczyć nasze przedszkolaki w akcji:) Zapewniamy serdeczną atmosferę, dobrą zabawę oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Drzwi Otwarte to wspaniały pomysł na rozpoczęcie procesu oswajania dziecka z przedszkolem. Serdecznie zapraszamy!

Program zajęć edukacyjnych prowadzonych przez nauczycielki podczas Drzwi Otwartych:

• Figurkowe ludziki idą spać - matematyka sensoryczna Jagódki
  • Słucham, znajduję, liczę - zabawy matematyczne Krasnale