"Zuchy" na przedstawieniu teatralnym "Kot w butach"

29 maja „ Zuchy” zostały zaproszone do Przedszkola Miejskiego Nr 17 na przedstawienie teatralne. Tradycją już jest, iż rodzice z „siedemnastki” przygotowują dla dzieci corocznie bajeczkę z okazji Dnia Dziecka. Towarzyszy temu wiele śmiechu i radości, gdyż bajki poza morałem, obfitują w humor. W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć „Kota w butach”. Scenariusz pełen humoru, przepiękne stroje, ciekawa scenografia, nic więc dziwnego, że dzieci z uwagą śledziły losy głównych bohaterów.

Tego dnia, poza „Zuchami”, w PM Nr 17 gościli również zwycięzcy konkursu plastycznego. Imprezie bowiem towarzyszyło wręczenie nagród laureatom konkursu „ Muzyką Chopina Malowane”. Nasze przedszkole oraz grupę „Zuchy” reprezentował Jaś Chandryko, który zajął 3 miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich. Nagrody oraz dyplomy wręczała pani dyrektor przedszkola, Anna Blek oraz organizatorki konkursu. Na zakończenie imprezy dzieci miały możliwość podzielić się wrażeniami przed kamerą, towarzyszyła nam bowiem Telewizja Toruń.