Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu zostały zorganizowane kolorowe zabawy! Każda grupa zamieniła się w detektywów i musiała odnaleźć ukrytą na terenie przedszkola tajemniczą kopertę. Oczywiście wszystkim się udało! W kopertach było zadanie do wykonania, a każdy kto je wykonał, otrzymał słodką niespodziankę. Po ciężkich poszukiwaniach wszyscy wspólnie spotkaliśmy się przed przedszkolem i razem bawiliśmy się przy muzyce!

W ramach Dnia Dziecka przedszkole odwiedził prawdziwy iluzjonista. W świat czarów i magii wprowadził dzieci pan Mariusz Czajka prezentując różne sztuczki. Przedszkolaki z wielkim zdziwieniem obserwowały to, co potrafił wyczarować swoimi sprawnymi rękoma z kart i kapelusza. Niektóre dzieci zostały pomocnikami iluzjonisty i wspólnie z nim wyczarowywały niespodzianki. Wszystkim uczestnikom zabawy bardzo się podobał występ. Czekamy na kolejne takie spotkania.