Wyjście do Teatru Muzycznego na spektakl "Złoto i liście"

Przedszkolaki z grupy Zuchy i Starszacy miały okazję obejrzeć wspaniały spektakl muzyczny w wykonaniu aktorów Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. Musical dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat z muzyką Andrzeja Zaryckiego (uznanego twórcy piosenek m.in. dla Ewy Demarczyk) opowiada historię studenta Janka, któremu przyszło stanąć oko w oko nie tylko z czarną magią ale także z problemami całkiem realnymi, takimi jak chciwość, brak lojalności i wszechogarniająca chęć posiadania. Proste i spokojne życie bohatera odmienia spotkanie z pewną podstępną wiedźmą, która zleca mu odnalezienie czarodziejskiej fujarki. W trakcie swej wędrówki Janek poznaje  niezwykłych ludzi. Musi też odpowiedzieć sobie na pytanie, co w życiu jest ważne.