Wizyta Pensjonariuszy z DPS-u

W naszym przedszkolu  zapraszanie Pensjonariuszy z DPS-u na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Pod koniec stycznia z tej okazji odbyło się spotkanie przygotowane przez grupę ,,Starszacy”.Na wstępie p. wicedyrektor Lidia Kłos przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami . W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z p. Anią i  p. Grażynką przedstawiły program artystyczny . Była inscenizacja ,,Powitanie Nowego Roku”, piosenki okolicznościowe , tańce. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role , a goście ze wzruszeniem oglądali program. Następnie dzieci obdarowały Pensjonariuszy upominkami , przygotowanymi własnoręcznie. Były to laurki z życzeniami. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy.  Atmosfera tej uroczystości była miła , podziękowaniom ze strony gości nie było końca , ponadto ,,Starszacy” zostali zaproszeni do DPS-u na Dzień Dziecka.  Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tejże placówki.

pensjonariusze1pensjonariusze2pensjonariusze4pensjonariusze5pensjonariusze7