Zajęcia otwarte w grupie Zajączki

Dnia 17 grudnia 2018 r. odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt.: „Dookoła choinki”. Rodzice mieli okazję zaobserwować aktywność i zachowanie swoich dzieci na zajęciu w przedszkolu. Dzieci natomiast mogły podzielić się swoją wiedzą związaną ze Świętami Bożego Narodzenia, umiejętnością słuchania, wypowiadania się, obserwowania i naśladowania ruchów nauczyciela, spostrzegania, zapamiętywania i odwzorowywania. Miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich oraz wokalnych i tanecznych. Spotkanie umiliła wspólna praca plastyczna rodziców i dzieci – ozdabianie tekturowej bombki metodą collage.Nie zabrakło świątecznych życzeń, prezentów dla rodziców, muzyki i wspólnego kolędowania. Ten dzień okazał się dla wszystkich wyjątkowy i zapisał się w naszej pamięci jako niezwykłe przeżycie i wydarzenie.