DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu dzisiejszym wszyscy pracownicy naszego przedszkola obchodzili swoje święto. Z tej okazji zebraliśmy się, aby wspólnie świętować. Apel z tej okazji oraz piękne laurki przygotowały dzieci z grupy Zuchy i Muchomorki pod kierunkiem Pani Kasi i Pani Małgosi. Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom oraz wręczyła Nagrody Dyrektora pracownikom. Nauczyciele z naszego przedszkola zostali również nagrodzeni Nagrodą Prezydenta Miasta Torunia (2 osoby), Nagrodą Ministra Edukacji i Nauki (1 osoba). Ponad to 1 osoba została odznaczona Złotym Medalem za długoletnią służbę oraz 1 osoba została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim Rodzicom za pamięć, życzenia, upominki i dobre słowo :-)