Wiewiórki

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września w grupie Wiewiórki odbyły się obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej i eksperymentach: kolorowy wulkan, tęcza skittles oraz malowanie na mleku. Zwieńczeniem całego wydarzenia było wykonanie wspólnych zdjęć.


FILMIK


ZDJĘCIA

DZIEŃ PLUSZOWWGO MISIA


25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto Dzień Pluszowego Misia. Grupa Wiewiórki aktywnie uczestniczyła w wielu różnych zabawach i grach związanych z tą tematyką. Dzieci chętnie śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze i wspólnie się bawiły. WIGILIA W PRZEDSZKOLU


Święta Bożego Narodzenia to najpięknieszy czas w roku, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Grupa Wiewiórki już na początku grudnia rozpoczęła przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej z obchodami Święta Bożego Narodzenia - dzieci poszerzały wiedzę dotyczącą tradycji i obyczajów bożonarodzeniowych: chętnie śpiewały kolędy, recytowały wiersze oraz dekorowały salę własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. 

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia 2021 w naszym przedszkolu  odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka. Celem zajęć prowadzonyych  było rozwijanie zainteresowań czytelniczych u dzieci, poznanie postaci Kubusia Puchatka, kształtowanie uważnego słuchania, a także doskonalenie rozumienia znaczenia pojęcia "przyjaźń" i dostrzeganie jej wartości w życiu człowieka. 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Dzieci z grupy Wiewiórki przygotowały krótkie nagranie oraz piękne laurki z okazji Dnia Babci 
i Dziadka.