2019-03-24

Audycja muzyczna "Dźwięk dobry, wiosno!"

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki uczestniczyły w małym koncercie muzycznym pt "Dźwięk dobry, wiosno!". Wspólnie z muzykami dzieci szukały dźwięków nadchodzącej wiosny. Usłyszeć można było dźwięki fletu poprzecznego, fletu piccolo, altówki i fortepianu. Dzieciom bardzo podobała się rymowana, ilustrowana muzyką bajka o Bocianie Dziwaku i Żabie Marzycielce.

Krasnale i Pszczółki w Planetarium

Krasnale i Pszczółki w ramach tematyki o Kosmosie wybrały się z wizytą do toruńskiego Planetarium. Obejrzały seans "Cudowna podróż ", gdzie dowiedziały się wielu ciekawych informacji. Poznały charakterystykę różnych planet , dowiedziały się co to jest gwiazdozbiór i czym są gwiazdy.

Biedronki i Pszczółki w Młodzieżowym Domu Kultury

Biedronki i Pszczółki wybrały się na wizytę do MDK na ul. Przedzamcze. Celem wycieczki była wystawa ilustracji z książek dla dzieci autorstwa Pani Ewy Poklewskiej - Koziełło. Dzieci z zaciekawieniem oglądały ilustracje i wyszukiwały na nich różne ukryte znaczenia. Bardzo podobała im się cała wystawa. Za oprowadzenie bardzo dziękujemy Pani Paulinie Gołoś.

"Na Arce o ósmej"- Pszczółki, Biedronki, Zuchy i Krasnale w Baju Pomorskim

Pszczółki, Biedronki, Zuchy i Krasnale w minionym tygodniu odwiedziły Baj Pomorski. Obejrzały przedstawienie "Na Arce o ósmej". To współczesna opowieść o pingwinach, Arce, potopie, przyjaźni i Bogu...

2019-03-17

"Biedronki" poznają zawód kucharza - wycieczka do pizzerii

Dzieci z grupy "Biedronki" w minionym tygodniu poznały zawód kucharza. Wybrały się na wycieczkę do pizzerii. Tam wcieliły się w rolę prawdziwego kucharza, przygotowały samodzielnie pyszną pizzę wg własnego smaku. Efekty samodzielnej pracy i wspólnego spożywania możemy prześledzić na dołączonych zdjęciach. Musicie uwierzyć na słowo, że każda pizza była pyszna!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >