2018-11-15

Zuchy w zakładzie fotograficznym

Dnia 14 listopada 2018 r. dzieci z grupy Zuchy odwiedziły zakład fotograficzny. Miały okazjęzapoznać się z zawodem fotografa, zobaczyć profesjonalny sprzęt, a nawet wcielić się w rolęfotografa i modela. Na koniec zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Uroczyste odśpiewanie Hymnu Narodowego

W piątek 9 listopada, o godzinie 11.11 cała społeczność przedszkolna odśpiewała uroczyście Hymn Narodowy włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. Dla wszystkich przedszkolaków była to bardzo podniosła chwila. Po hymnie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę "Jestem Polką i Polakiem", a także wysłuchały piosenki "Rodzinny kraj" śpiewanej przez wszystkich nauczycieli i pracowników naszego przedszkola.

Patriotyczne programy artystyczne

W czwartek 8 listopada wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały patriotyczne programy artystyczne. Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne, wykonały różnorodne układy do tradycyjnych tańców ludowych. Każda z grup po swoim występie zebrała gromkie brawa.

2018-11-12

Bajka w wykonaniu nauczycieli "Lech, Czech i Rus"

We wtorek 6 listopada w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pierwszym punktem uroczystego świętowania była audycja muzyczna pt "Lech, Czech i Rus".Kolejnym wydarzeniem było przedstawienie, które dla dzieci przygotowali nauczyciele pracujący w naszej placówce. Dzieci obejrzały legendę "Lech, Czech i Rus" i poznały historię założenia Państwa Polskiego.

2018-11-04

Szaszłyki owocowe w grupie "Muchomorki"

26 października w grupie "Muchomorki" odbyły się zajęcia gospodarcze. Dzieci wykonały szaszłyki z przyniesionych owoców. Pracowały z wielkim zaangażowaniem, z jeszcze większym zajadały kolorowe, apetyczne i pełne witamin szaszłyki.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >