2018-02-19

DZIEŃ WŁOSKI U SZKOLNIAKÓW

12 lutego za sprawą wspaniałych rodziców grupa Szkolniacy "przeniosła się" do Włoch. Tego dnia dzieci miały okazję doświadczyć cudownej kuchni włoskiej, poznać różne rodzaje makaronów, skosztować włoskiego sera a także samodzielnie przygotowały deser na bazie sera mascarpone. Nauczyły się kilku zwrotów w języku włoskim, poznały najważniejsze włoskie miasta i ich zabytki, włoską bajkę "Pinocchio", włoską flagę a nawet włoskie drużyny piłkarskie. Na koniec samodzielnie ozdabiały maski weneckie na których nie mogło zabraknąć piór, brokatu oraz cekinów...

2018-02-19

Krasnale wspominają minione półrocze

Ferie zimowe to okres kiedy żegnamy pierwsze półrocze... A co za tym idzie? Pora na podsumowania. Krasnale uwieczniły swoje ważne wydarzenia na załączonych fotografiach.

2018-02-14

Walentynki

W naszym przedszkolu celebrujemy Dzień Świętego Walentego. Z tej okazji poruszana jest tematyka związana z pochodzeniem, tradycją oraz sposobami świętowania tego dnia. Dzieci przygotowują sale na ten dzień, robią sobie upominki oraz akcesoria związanę z Dniem Zakochanych.

2018-01-30

Sukces Julki!!!

Gratulacje!!!!! Julka Kmieciak, z grupy "Pszczółki" zajęła II miejsce w biegach przełajowych Top Cross na dystansie 300 metrów. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszego przedszkolaka, zwłaszcza, iż wymaga on dużo dyscypliny i wytrwałości.

2018-01-29

Wizyta Pensjonariuszy z DPS-u

W naszym przedszkolu zapraszanie Pensjonariuszy z DPS-u na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Pod koniec stycznia z tej okazji odbyło się spotkanie przygotowane przez grupę ,,Starszacy”.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >