2017-09-29

DZIEŃ FRANCUSKI W GRUPIE SZKOLNIAKÓW

28 września był dla Szkolniaków niezwykłym dniem. Tego dnia rodzice weszli w rolę nauczycieli i w magiczny sposób przenieśli się wraz z dziećmi do Francji.

2017-09-22

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przebiegał w naszym przedszkolu wyjątkowo radośnie. Dzieci spędziły ten dzień na tańcach i wspólnych zabawach. Podsumowaniem imprezy był przemarsz przedszkolaków ulicami osiedla.

2017-09-21

Dzień Przedszkolaka w CKU

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystość przebiegała pod hasłem: "Z biegiem Wisły", ponieważ obecny rok jest Rokiem Rzeki Wisły. Reprezentacja naszego przedszkola przedstawiła taniec rusałek. Na zdjęciach dziewczynki z grupy Szkolniacy z Panią Ewą Frankowską.

2017-09-19

SPOTKANIE Z MUZYKĄ W CKK JORDANKI "ETNICZNE WAKACJE"

18 września dzieci z grup Zuchy, Starszacy, Szkolniacy, Biedronki, Krasnale oraz Motyle udały się do CKK Jordanki. Wzięły tam udział w audycji muzycznej pt. "Etniczne Wakacje" przygotowanej przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną.

2017-09-14

SPEKTAKL W BAJU POMORSKIM

13 września dzieci z grup Jagódki, Muchomorki i Motyle wybrały się do teatru Baj Pomorski na spektakl pt. "Strach ma wielkie..zęby". Mali widzowie przekonali się, że nie można ignorować przyjaciół ani oceniać innych po wyglądzie. Na zdjęciach uwieczniliśmy pełne emocji naszych dzieci, które opuściły "magiczną szafę".

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >