2017-12-04

Starszacy i Szkolniacy w Teatrze Muzycznym

2017-12-01

zajęcia otwarte w Muchomorkach

W minionym tygodniu w grupie Muchomorki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć było przygotowanie się zwierząt do zimy. Dzieci poznały znaczenie słowa gawra i utrwaliły pozostałe domy zwierząt takie jak: kopiec z liści, czy dziupla.

2017-11-24

Dzień Pluszowego Misia

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły ze sobą małe i duże, białe, brązowe, różowe - przeróżne, ale zawsze milusie - MISIE!!! Towarzyszyły one przedszkolakom przez cały dzień podczas zabawy, odpoczynku a nawet spaceru.

2017-11-22

Starszacy i Szkolniacy w Baju Pomorskim

We wtorek 21. listopada dwie grupy 6-latków miały okazję obejrzeć w Baju Pomorskim sztukę pt. "Księga dżungli". Dynamiczna gra aktorska rewelacyjnie wciągająca widza w emocje świata zwierząt, dźwięki natury, niebanalna scenografia oraz ciekawe wykorzystanie kamery wszystko to sprawiło, że dzieci opuściły teatr szczęśliwe i rozpromienione.

2017-11-20

20 LISTOPADA - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

Dzisiaj tj. 20 listopada świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji pani Karolinka i pani Monika przygotowały dla wszystkich przedszkolaków prezentację, dzięki której każde dziecko poznało swoje prawa. Nie zabrakło także świętowania przy wspólnej zabawie, tańcach i piosenkach.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >