2019-07-12

Uwaga Rodzice!!

Dzieci z naszego przedszkola skierowane na okres wakacyjny do Przedszkola Miejskiego Nr 11 prosimy zgłaszać się do budynku przy ulicy Buszczyńskich 11.

2019-06-25

Wakacje!!!

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy bezpiecznych, pełnych słońca i radości wakacji! Niech ten czas będzie dla Was źródłem bogatych i pozytywnych doświadczeń oraz doda sił na wyzwania, jakie przyniesie kolejny rok.

2019-06-25

Świece żelowe - warsztaty w grupie Muchomorków i Jagódek

21.05.2019r. dzieci z grup Muchomorki i Jagódki uczestniczyły w warsztatach tworzenia pięknie zdobionych i pachnących świec. Przy ich produkcji przedszkolaki wykorzystały barwiony piasek, śliczne kamyki i muszelki przywołując tym samym wakacyjny nastrój...

2019-06-13

Krasnale zwiedzają Toruń

3 czerwca grupa Krasnale wybrała się na starówkę. Bardzo dziękujemy rodzicom Wojtka za piękną wycieczkę i zdjęcia. Historię naszego miasta Torunia przedstawiał nam profesjonalny przewodnik, którym był pan Paweł Ł.-tatuś Wojtka. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

2019-06-10

Krasnale i Pszczółki w Piernikowym Miasteczku

6 czerwca dzieci z grup Krasnale i Pszczółki wybrały się do Piernikowego Miasteczka na obchody 100 lecia PCK. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. RZEPKA przygotowane przez seniorów. Uczestniczyły w zajęciach i konkursach przygotowanych przez straż miejską. Otrzymały słodki poczęstunek.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >