2018-03-30

Śniadanie Wielkanocne

W minioną środę w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne we wszystkich grupach. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola ubrane odświętnie, a na stołach nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych potraw.

2018-03-28

Powitanie wiosny

Tradycyjnie 21 marca całe przedszkole wyruszyło na pochód z okazji I Dnia Wiosny. Wszystkie grupy przygotowały na ten wyjątkowy spacer kolorowe kwiaty, aby w ten sposób powitać wiosnę.

2018-03-27

Audycja muzyczna w przedszkolu

W marcu w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna dla młodszych dzieci. Odbyła się ona pod piękną nazwą "Forte Piano - budzimy wiosnę do życia". Dzieci uwielbiają muzykę dlatego audycja ta sprawiła im dużo zabawy i radości.

2018-03-26

"Co by było gdyby..."

W marcu pani A.Bober razem z grupą "Jagódki" zaprosiła wszystkie dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie wyobraźni "Co by było, gdyby...". Wszystkie dzieci pod kierunkiem nauczycieli wykonały piękne prace plastyczne różnorodnymi ciekawymi technikami, zostały nagrodzone pięknymi dyplomami.

2018-03-17

Zielone kąciki przyrody

W naszym przedszkolu czuć już wiosnę....Dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowują wiosenne kąciki przyrody. Samodzielnie sadzą kwiatki oraz rzeżuchę i owies na stół wielkanocny. Może to sprawi, że wiosna szybciej do nas zawita...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >