POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

W TORUNIU

ZAPRASZA

do korzystania z porad psychologiczno-pedagogicznych

DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI

W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6)

telefon 56 6222991

ZAPRASZAMY DO PUNKTU KONSULTACYJNEGO M.IN. WTEDY, GDY NIEPOKÓJ BUDZI DZIECKO W ZAKRESIE EDUKACJI LUB ZACHOWANIA, GDY NIE WIADOMO JAK DZIECKU POMÓC, JAK Z NIM POSTĘPOWAĆ LUB TEŻ JAKĄ POMOC (I JAK) MOŻNA UZYSKAĆ W NASZEJ PORADNI.

Spotkanie ze specjalistą dostępne jest dla każdego rodzica i nauczyciela – nieodpłatnie, bez skierowania, bez wcześniejszego umawiania, bez rejonizacji.

Konsultacje prowadzimy w dniach zajęć edukacyjnych w szkołach – zgodnie z kalendarzem roku szkolnego. W celu upewnienia się, że punkt działa w wybranym przez Państwa terminie – zachęcamy do odwiedzenia www.ppp.torun.pl zakładka OGŁOSZENIA/AKTUALNOŚCI (tam zamieszczamy informacje o ewentualnych zmianach organizacyjnych).