Nauczyciele

Nasza kadra to kompetentni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, głównie nauczyciele dyplomowani, dla których praca z dziećmi to pasja, a nie tylko zawód. Swoje obowiązki wykonują z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, wkładając całe serce w naukę i wychowanie swoich podopiecznych. Nauczycielki posiadają duże doświadczenie zawodowe, cechuje je kreatywna i otwarta postawa na zmiany, wysoka motywacja oraz umiejętności pedagogiczne, którymi wykazują się w efektywnym wypełnianiu zaplanowanych zadań i zamierzeń edukacyjnych. Doświadczenie pedagogiczne i ustawiczne doskonalenie nauczycieli wpływają na dobrą jakość pracy przedszkola. Panie często biorą udział w różnego rodzaju warsztatach, kursach i szkoleniach, ze szczególnym uwzględnieniem aktywnych metod pracy z dziećmi. Pozwala to uniknąć rutyny w zajęciach z przedszkolakami, wprowadzać liczne innowacje oraz wypracować jak najlepsze kontakty z rodzicami. Poprzez systematyczne dokształcanie kadra pedagogiczna kładzie duży nacisk na własny rozwój zawodowy, pogłębienie kompetencji zawodowych, oraz wpływa na jakościowy rozwój przedszkola.

Kadra pedagogiczna:

mgr Aleksandra Bober