2018-12-18

Zajęcia otwarte w grupie Krasnale

Dnia 13 grudnia 2018 roku dzieci z grupy Krasnale zaprosiły rodziców na Jasełka - zajęcie otwarte i okolicznościowe. Dzieci przebrały się w stroje wg dawnych tradycji, odgrywały role w Jasełkach wykorzystując różnorodne akcesoria, śpiewały kolędy, tańczyły, rozwijały wyobraźnie przestrzenną, inwencję twórczą podczas wykonywania z rodzicami świątecznych aniołków. Śpiewały wspólnie z rodzicami piosenkę świąteczną pt. „Jest taki dzień…". Zostały nagrodzone przez rodziców gromkimi brawami.Zapraszamy do galerii zdjęć

2018-12-18

Zuchy z wizytą na poczcie

Dnia 5 grudnia Zuchy odwiedziły Urząd Poczty Polskiej. Dzieci miały tam okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników poczty oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Obejrzały hol, w którym znajdują się okienka pocztowe, poznały wyposażenie poczty, zwracały uwagę na skrzynki pocztowe, worki na listy i logo poczty. Przedszkolaki samodzielnie wysłały list do Świętego Mikołaja. Wycieczka okazała się bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń. Teraz na temat pracy Urzędu Pocztowego nasze przedszkolaki wiedzą już prawie wszystko!

2018-12-13

Przegląd Pieśni Patriotycznych

15 listopada 2018, reprezentantki z grupy "Muchomorki", brały udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych organizowanym przez nauczycielki oddziałów zerowych w SP Nr 3 w Toruniu. Dziewczyny występowały jako pierwsze, były najmłodszymi uczestniczkami (4 i 5 lat) i miały ogromną tremę, ale stanęły na wysokości zadania. Zaprezentowały układ taneczny z biało - czerwonymi wstążkami do utworu J. Straussa Polka Trisch Trasch oraz zaśpiewały piosenkę "Przybyli ułani pod okienko". Zebrały gromkie brawa i zostały nagrodzone za swój występ dyplomami i upominkami. Do przedszkola wróciły zadowolone, uśmiechnięte, pełne emocji i przeżyć. Gratulujemy!!!!!!

2018-12-12

Świąteczna audycja muzyczna

Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy miłych gości, którzy swoim muzykowaniem wprowadzili nas w świąteczny klimat. Podczas audycji pt. "Kolorowi kolędnicy, Mikołaja pomocnicy" dzieci usłyszały i wspólnie zaśpiewały najbardziej znane kolędy i pastorałki.

2018-12-06

Urodziny Przedszkola

Dnia 4.12. 2018 r. obchodziliśmy 54 urodziny Naszego Przedszkola. W związku z tym odśpiewaliśmy 100 lat, zjedliśmy tort i fajnie się wszyscy bawiliśmy...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >