2018-11-04

Dzień Ziemniaka

22. października świętowaliśmy Dzień Ziemniaka. Tego dnia dzieci przygotowywały w grupach kukiełki oraz stempelki z ziemniaków, robiły ziemniaczane sałatki i eksperymenty, brały udział w zabawach i zawodach sportowych z udziałem bohatera dnia - ZIEMNIAKA. Było kolorowo, smacznie i wesoło...

2018-10-31

DYŻUR PSYCHOLOGÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dnia 5.11.2018 (poniedziałek) w godzinach 16:00 - 18:00 w naszym przedszkolu dyżurować będą psychologowie z Poradni Psychologiczno - Pedgogicznej w Toruniu. Zapraszamy na konsultacje wszystkich rodziców zaniepokojonych zachowaniem lub trudnościami w nauce, które przejawiają ich dzieci. Nie obawiajmy się pytań, gdyż naszym wspólnym celem jest pomoc w harmonijnym rozwoju dzieci!!!

2018-10-27

Marsz Niepodległości 25 października 2018 roku

Dnia 25 października 2018 r. reprezentacja dzieci z grupy Starszacy uczestniczyła w Marszu Niepodległości. Dzieci z różnych przedszkoli przemaszerowały od pomnika Mikołaja Kopernika do pomnika Marszałka Piłsudskiego. Zwieńczeniem marszu było złożenie kwiatów i zapalenie zniczy .

2018-10-30

XII Międzyprzedszkolny Turniej Przyrodniczy "Jestem przyjacielem przyrody"

Dzieci z grupy Starszacy wzięły udział w XII Międzyprzedszkolnym Turnieju Przyrodniczym "Jestem przyjacielem przyrody", który odbył się 17 października 2018 roku w Przedszkolu Miejskim nr 12.

2018-10-29

Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia

Jak co roku w październiku nasze przedszkole włączyło się w kampanię popularyzującą zdrowotne właściwości chleba na zakwasie, zdrowy styl życia, zasady prawidłowego odżywiania oraz aktywność ruchową. W przedszkolu został ustawiony stół, na którym znalazło się pieczywo wypiekane przez rodziców. Nauczyciele zachęcali rodziców do współpracy rozdając zakwas do chleba.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >