2019-03-26

Drzwi otwarte w naszym przedszkolu - 29 marca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte naszego przedszkola, które odbędą się dnia 29 marca 2019 r. od godziny 9.30 do 13.00. Wszystkie dzieci zaprosimy do wspólnych zabaw z rówieśnikami, a Rodziców do obejrzenia placówki i zapoznania się z jej ofertą.

2019-03-26

„DO SKLEPÓW WYRUSZAMY GDY ZAKUPY ZROBIĆ MAMY – ZAJĄCZKI POZNAJĄ ZAWÓD SPRZEDAWCY”

Dzieci z grupy „Zajączki” w marcu poznały zawód sprzedawcy. Dowiedziały się, że jest on ważny, potrzebny...

2019-03-26

"Biedronki" i poszukiwanie wiosny

Wraz z nadejściem wiosny grupa "Biedronki" wybrała się na spacer w okolicach przedszkola. Dzieci szukały pierwszych oznak wiosennego przebudzenia. Ku zdziwieniu dzieci okazało się, że wiosna rzeczywiście już przyszła. "Biedronki" odnalazły pierwsze wiosenne kwiaty oraz pąki na krzewach...

2019-03-25

Zajęcia ogrodnicze u Wiewiórek

Razem z nadejściem wiosny w grupie Wiewiórek zrobiło się bardzo pracowicie. Na zajęciach ogrodniczych dzieci założyły własną hodowlę fasoli. Zasadziły także różne cebulki kwiatowe przyniesione przez dzieci. Każdy miał okazję wcielić się w ogrodnika i zasadzić swoje ziarno fasoli. Zasadzona w doniczkach i podlana fasola trafiła do kącika przyrodniczego. Tam dzieci z wielką niecierpliwością będą doglądać hodowli. Oby wszystkie fasolki i cebulki kwiatowe szybko zakiełkowały :)

2019-03-24

Audycja muzyczna "Dźwięk dobry, wiosno!"

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki uczestniczyły w małym koncercie muzycznym pt "Dźwięk dobry, wiosno!". Wspólnie z muzykami dzieci szukały dźwięków nadchodzącej wiosny. Usłyszeć można było dźwięki fletu poprzecznego, fletu piccolo, altówki i fortepianu. Dzieciom bardzo podobała się rymowana, ilustrowana muzyką bajka o Bocianie Dziwaku i Żabie Marzycielce.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >