2018-11-12

Patriotyczne programy artystyczne

W czwartek 8 listopada wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały patriotyczne programy artystyczne. Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne, wykonały różnorodne układy do tradycyjnych tańców ludowych. Każda z grup po swoim występie zebrała gromkie brawa.

2018-11-12

Bajka w wykonaniu nauczycieli "Lech, Czech i Rus"

We wtorek 6 listopada w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pierwszym punktem uroczystego świętowania była audycja muzyczna pt "Lech, Czech i Rus".Kolejnym wydarzeniem było przedstawienie, które dla dzieci przygotowali nauczyciele pracujący w naszej placówce. Dzieci obejrzały legendę "Lech, Czech i Rus" i poznały historię założenia Państwa Polskiego.

2018-11-04

Szaszłyki owocowe w grupie "Muchomorki"

26 października w grupie "Muchomorki" odbyły się zajęcia gospodarcze. Dzieci wykonały szaszłyki z przyniesionych owoców. Pracowały z wielkim zaangażowaniem, z jeszcze większym zajadały kolorowe, apetyczne i pełne witamin szaszłyki.

2018-11-04

Dzień Ziemniaka

22. października świętowaliśmy Dzień Ziemniaka. Tego dnia dzieci przygotowywały w grupach kukiełki oraz stempelki z ziemniaków, robiły ziemniaczane sałatki i eksperymenty, brały udział w zabawach i zawodach sportowych z udziałem bohatera dnia - ZIEMNIAKA. Było kolorowo, smacznie i wesoło...

2018-10-31

DYŻUR PSYCHOLOGÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dnia 5.11.2018 (poniedziałek) w godzinach 16:00 - 18:00 w naszym przedszkolu dyżurować będą psychologowie z Poradni Psychologiczno - Pedgogicznej w Toruniu. Zapraszamy na konsultacje wszystkich rodziców zaniepokojonych zachowaniem lub trudnościami w nauce, które przejawiają ich dzieci. Nie obawiajmy się pytań, gdyż naszym wspólnym celem jest pomoc w harmonijnym rozwoju dzieci!!!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >