2018-10-19

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnił występ artystyczny dzieci z grupy Krasnale, które pięknie śpiewały, tańczyły oraz grały na instrumentach muzycznych. Wśród życzeń i podziękowań na twarzach pracowników przedszkola pojawiła się radość, ale i również łzy wzruszenia...

2018-10-11

Święto Drzewa

Dnia 10 października 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Drzewa. Na tę okazję dzieci ze wszystkich grup przygotowały prace - drzewa, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Podziwiać je można na korytarzach naszego przedszkola.W tym dniu nie zabrakło zabaw, wierszyków oraz piosenek o tematyce leśnej, związanej z dbaniem o drzewa.W tym dniu dominował wśród dziecięcych strojów kolor zielony i brązowy. Dzieci z najmłodszych grup wzięły udział w spotkaniu z Panem Leśniczym z Nadleśnictwa Cierpiszewo, który ciekawie opowiedział o swojej pracy, a także o mieszkańcach lasu .Następnie dzieci udały się do ogródka przedszkolnego, aby wspólnie posadzić drzewka. Na pewno będziemy opiekować się nowymi drzewkami.

2018-09-30

Zbieramy makulaturę!!

Drodzy Rodzice, serdecznie zachęcamy wzięcia do udziału w II edycji miejskiego konkursu "Zbieramy makulaturę". Akcja trwa: 15.09.2018 - 31.03.2019. Makulaturę przynosimy do swoich grup w każdą środę. Dziękujemy!

2018-09-25

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zorganizowane zostały różne gry i zabawy. Dzieci ze starszych grup wzięły udział w kolorowym przemarszu po okolicy. Ten ważny i wesoły dzień zostanie w pamięci każdego przedszkolaka na długo.

2018-09-14

Zebranie dla Rodziców

Szanowni Rodzice!!!Dnia 19.09.2018r. (środa) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie ogólne z Rodzicami dla grup: Misie, Wiewiórki, Zajączki, Jagódki, Muchomorki, Biedronki.Dnia 20.09.2018r. (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie ogólne z Rodzicami dla grup: Krasnale, Pszczółki, Zuchy, Starszacy, Szkolniacy.Po zebraniach ogólnych spotkania z nauczycielami ww grupach.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >