2018-04-10

Czy mogę bawić się z tym psem?

W naszym przedszkolu gościliśmy Straż Miejską z wyjątkowym osobnikiem. Był to pies, który nazywał się Luna. Dzieci wzięły udział w zajęciach pt.; „Czy mogę bawić się z tym psem”? Dzieci dowiedziały się dlaczego nie można podchodzić do nieznajomych psów i czym to grozi.

2018-04-06

Zabawy matematyką

Ostatnio na zajęciach Muchomorki brały udział w zabawach matematycznych. Grupa bardzo lubi samodzielne działania, dlatego każde dziecko z radością wykonywało polecenia nauczycielki. Były to zabawy patyczkami, podczas których dzieci świetnie się bawiły.

2018-03-30

Śniadanie Wielkanocne

W minioną środę w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne we wszystkich grupach. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola ubrane odświętnie, a na stołach nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych potraw.

2018-03-28

Powitanie wiosny

Tradycyjnie 21 marca całe przedszkole wyruszyło na pochód z okazji I Dnia Wiosny. Wszystkie grupy przygotowały na ten wyjątkowy spacer kolorowe kwiaty, aby w ten sposób powitać wiosnę.

2018-03-27

Audycja muzyczna w przedszkolu

W marcu w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna dla młodszych dzieci. Odbyła się ona pod piękną nazwą "Forte Piano - budzimy wiosnę do życia". Dzieci uwielbiają muzykę dlatego audycja ta sprawiła im dużo zabawy i radości.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >