Krasnale w zoo

Krasnale wybrały się do toruńskiego zoo na zajęcia "Wiosna w ogrodzie"". Zajęcia zaczęły się od spaceru po ogrodzie zoobotanicznym, a skończyły się na warsztatach w świetlicy.

Zuchy w Domu Legend

W marcu grupa „Zuchy” odwiedziła Dom Legend Toruńskich. Toruńska atrakcja kryje się we wnętrzu średniowiecznej piwnicy. Strażnicy Domu Legend opowiedzieli dzieciom pradawne, tradycyjne, przekazywane słowem legendy miejskie.

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Nadszedł czas kolejnej, już X Zimowej Toruńskiej Olimpiady dla Przedszkolaków organizowanej przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia i Miejski Klub Lekkoatletyczny.W tym roku szkolnym nasze przedszkole reprezentowała grupa dzieci 6-letnich "Starszacy".

2017-03-12

Zaczarowany świat

W minionym tygodniu wszystkie grupy odwiedziły Teatr Lalek "Zaczarowany Świat". Wzięły udział w spektaklu "Królowa Śniegu na wesoło". Wszystkim dzieciom bardzo podobała się bajka, jak również sama wycieczka.

2017-02-28

Turniej Dobrych Manier

28 lutego 2017 r. dzieci z grupy „Pszczółki”: Anastazja, Kinga, Maja i Zuzia wzięły udział w II MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM TURNIEJU DOBRYCH MANIER w Przedszkolu Bajkowy Dworek. Dziewczynki musiały wykazać się wiedzą na temat zasad dobrego wychowania stosowanych na co dzień.