2016-03-01

Wyjście do Ogrodu Zoobotanicznego "Warsztaty wielkanocne"

Przedszkolaki uczestniczyły w "Warsztatach wielkanocnych" zorganizowanych w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu. Były to zajęcia warsztatowe dla zorganizowanych grup przedszkolnych, w trakcie których dzieci mogły rozwinąć swoje zdolności manualne - ozdabiały jajka oraz wykonywały wielkanocne ozdoby.

2016-02-26

Realizacja programu "Jak rozmawiać z dziećmi o aids?"

W najstarszej grupie przedszkolaków "Zuchy", w dniach 22-26.02.2016 realizowany był program "Jak rozmawiać z dziećmi o aids?" w ramach „Krajowego programu zapobiegania zakażeniom HIV oraz zwalczania AIDS". Organizatorem projektu jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu.

2016-02-25

WYJAZD DO TEATRU LALEK „ZACZAROWANY ŚWIAT” NA BAJKĘ „POTARGANIEC”

Dzieci z naszego przedszkola udały się do teatru lalek "Zaczarowany świat" na spektakl "Potarganiec". „Potarganiec" to niezwykle zabawna, pęłna przygód historia dzieci- rodzeństwa, z których każde jest inne.

2016-02-19

STRAŻ MIEJSKA W PRZEDSZKOLU „CZY MOGĘ BAWIĆ SIĘ Z TYM PSEM”

Przedstawiciele Straży Miejskiej przeprowadzili w naszym przedszkolu pogadanki o bezpiecznym zachowaniu wobec zwierząt. Dzieci dowiedziały się, że nie wolno podchodzić do nieznanych psów, należy zachować dystans wobec obcych zwierząt oraz nie wolno ich dotykać i głaskać bez pozwolenia właściciela zwierzęcia oraz swojego opiekuna.

2016-02-12

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Na zajęciach edukacyjnych w CSW przedszkolaki tworzyły zabawki. Projektowanie zabawek własnymi rękoma, to doskonała zabawa! Jedną z takich zabawek był dziwny stwór o imieniu „HAPTYCZNIK”. Za jego pomocą dzieci wykonały miękkie przytulanki. Każda była inna i niepowtarzalna.