Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu, jak co roku, odbył się bal karnawałowy. Na bal przybyły liczne królewny, księżniczki i wróżki. Nie brakowało zwierzątek takich jak żabki, myszki, kotki, biedronki, pszczółki czy motyle. Porządku pilnowali policjanci, żołnierze i kowboje, a w wyjątkowo trudnych sytuacjach mogliśmy liczyć na Spidermanów, Supermanów czy Zorro.

Sala została uroczyście udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami. W rolę DJ-a wcielił się niezastąpiony Pan Daniel, a bal poprowadziły Pani Marzenka i Pani Janetta. Oprócz wspaniałej muzyki, z ulubionymi przebojami dzieci, Panie przygotowały liczne konkursy i zabawy. Dzieci zatańczyły Makarenę, a hitem balu okazał sie przebój "Ona tańczy dla mnie" chórem odśpiewany przez wszystkich uczestników zabawy. Przedszkolaki tańczyły, solo, w kółłkach oraz tworząc niesamowicie długiego węża. Były zabawy z balonami, owijanie nauczycielek w mumie, rysowanie z zamkniętymi oczami i mnóstwo innych konkurencji. Było mnóstowo śmiechu i radości.