Zabawy sportowe z piłką nożną

W dniu 22 kwietnia w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone zabawy sportowe. Wszystkie atrakcje zostały zorganizowane przy współpracy naszego przedszkola z Akademią Piłkarską. Zajęcia te miały charakter ogólnorozwojowy inspirowane piłką nożną. Nasi przedszkolacy pod okiem trenera Grzegorza Kowalskiego brały udział w zabawach, które miały na celu rozwój takich cech jak celowość, współpraca, czy współzawodnictwo. Dzieci pokonywały tory przeszkód, celowały do bramek. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych była możliwość ubrania prawdziwego stroju piłkarza. Najmłodsi bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach, wszyscy uczestnicy mieli szansę poznania ciekawych sposobów aktywnego spędzania czasu wolnego. Spotkanie to dało przedszkolakom wspaniałą zabawę i wiele radości. Dzięki takim zajęciom można odkryć talenty sportowe już wśród najmłodych dzieci.