Plebiscyt na „Przedszkole Nowości Roku 2015"

Gazeta „Nowości" rozpoczęła I etap głosowania w plebiscycie „Przedszkole Nowości Roku 2015", w którym Czytelnicy wybiorą najlepsze, najbardziej przyjazne, posiadające w ofercie ciekawe zajęcia oraz mające profesjonalną kadrę przedszkola z Torunia i okolic.

Aby zagłosować na nasze przedszkole, czyli Przedszkole Miejskie nr 4 w treści SMS-a należy wpisać NOW.P.12 i wysłać pod numer 7248 (koszt to 2,46 zł z VAT). Prosimy nic nie wpisywać po numerze placówki.

Dlaczego warto zagłosować właśnie na naszą placówkę?

W naszej placówce staramy się stworzyć przedszkolakom jak najlepsze warunki: zapewnić im prawidłowy rozwój, profesjonalną edukację, bezpieczeństwo oraz ciepłą, życzliwą atmosferę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ogromnemu zaangażowaniu kadry pedagogicznej i innych pracowników możemy przekazać dzieciom to, co najlepsze. Każde dziecko traktujemy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby, zdolności i pasje. Naszymi priorytetami są radość dzieci i zadowolenie rodziców.

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, głównie nauczyciele dyplomowani, dla których praca z dziećmi to pasja, a nie tylko zawód. Swoje obowiązki wykonują z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, wkładając całe serce w naukę i wychowanie swoich podopiecznych.

Do dyspozycji mamy 10 sal dydaktycznych oraz salę komputerową. Sale wyposażone są w sprzęt niezbędny do realizowania programu oraz wspomagania rozwoju dzieci. Liczne pomoce dydaktyczne oraz kolorowe zabawki ułatwiają przedszkolakom poznawanie świata zarówno poprzez zabawę, jak i przez naukę. Na terenie przedszkola znajduje się zmodernizowany plac zabaw, na którym dzieci lubią spędzać czas. W planach jest również utworzenie sali gimnastycznej w budynku przedszkola. Bliskie sąsiedztwo Parku Miejskiego sprawia, że nauczyciele często zabierają tam dzieci przeprowadzając ciekawe zajęcia na świeżym powietrzu.

Nasze przedszkole to naprawdę idealne miejsce dla dziecka, aby mogło spędzić w nim jeden z najważniejszych etapów w życiu.

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Miejskie nr 4 Toruń.