"Zuchy" na spotkaniu z pensjonariuszami DDPS

Współpraca naszego przedszkola oraz pensjonariuszy DDPS trwa już od wielu lat. My zapraszamy babci i dziadków w styczniu do naszego przedszkola, oni zaś zapraszają nas do siebie w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Tego roku, ten zaszczyt przypadł w udziale dzieciom z grupy  "Zuchy", które zostały zaproszone na spotkanie z pensjonariuszami  w dniu 3 czerwca.

Podopieczni przygotowali dla dzieci zagadki, które okazały się bardzo łatwe i przedszkolaki błyskawicznie rozprawiły się z tym zadaniem. W nagrodę otrzymały przepyszne gofry, których zapach powitał nas już od samego wejścia. Pensjonariusze z niecierpliwością oczekiwali naszej wizyty, gdyż niesamowitą radość sprawiają im występy dzieci. Dlatego też przygotowaliśmy kilka piosenek oraz tańców, a na zakończenie wspólne pląsy.

Z myślą o przedszkolakach, podopieczni wykonali drobne upominki, przepiękne świnki skarbonki. Ekologiczne, wykonane z plastikowych butelek, sprawiły dzieciom wiele radości. "Zuchy" wracały zadowolone, gdyż były wyczekiwane i zostały bardzo miło przyjęte.