Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2015/2016

Co roku dzieci w przedszkolu są ubezpieczane przez firmę ubezpieczeniową, którą wybiera Rada Rodziców spośród przedstawionych ofert. W roku szkolnym 2015/2016 Przedszkole Miejskie nr 4 w Toruniu zawarło umowę ubezpieczenia w sierpniu z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Składka wyniosła 30,40 PLN na sumę ubezpieczenia 9.000 zł. Osoby, które nie są zainteresowane ubezpieczeniem dziecka powinny złożyć pisemną deklarację o rezygnacji. Osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą starać się o zwolnienie z opłaty składki ubezpieczenia. Warunkiem jest pisemne oświadczenie złożone u dyrektora. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ubezpieczenie obejmuje okres od 1.09.2015 do 31.08.2016 r. (24 godziny na dobę).

Szczegółowe warunki ubezpieczenia:

Oferta grupowego ubezpieczenia szkolnego Edu Plus
OGOLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA EDU PLUS
Aneks do ogólnych warunków ubezpieczenia
ZGŁOSZENIE ROSZCZENIA Z UBEZPIECZENIA EDU PLUS – Opcja Ochrona, Opcja Ochrona PLUS
ZGŁOSZENIE ROSZCZENIA Z UBEZPIECZENIA EDU PLUS – ŚWIADCZENIA DODATKOWE –
NOWY SPOSÓB ZGŁOSZENIA SZKODY

Wpłat należy dokonywać u pani wicedyrektor Lidii Kłos do15 października 2015 r.