Wigilia w Przedszkolu

W środę przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyła się roczysta Wigilia. W programie artystycznym dzieci zaprezentowały Jasełka, taniec śnieżynek oraz odbyło się wspólne kolędowanie. Warto zaznaczyć, że do tego dnia przygotowaliśmy się etapami. W poszczególnych grupach odbyły się z tego powodu zajęcia okolicznościowe dla rodziców, było też przystrajanie sal oraz choinek wokół przedszkola. W dzień Wigilii po części artystycznej odwiedził dzieci Święty Mikołaj, który odwiedzał wszystkie grupy i wręczał każdemu dziecku upominki. W tym dniu również dzieci jadły posiłki przy pięknie przystrojonych stołach. Zaznaczyć trzeba, że tego dnia gościem specjalnym w naszym przedszkolu była Pani Jolanta Gruchlik - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy - delegatury w Toruniu.

Zdjęcia z tego dnia możemy zobaczyć tu:

Wigilia