Święto Drzewa

Dnia 10 października 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Drzewa. Na tę okazję dzieci ze wszystkich grup przygotowały prace - drzewa, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Podziwiać je można na korytarzach naszego przedszkola.W tym dniu nie zabrakło zabaw, wierszyków oraz piosenek o tematyce leśnej, związanej z dbaniem o drzewa.W tym dniu dominował wśród dziecięcych strojów kolor zielony i brązowy.

Dzieci z najmłodszych grup wzięły udział w spotkaniu z Panem Leśniczym z Nadleśnictwa Cierpiszewo, który ciekawie opowiedział o swojej pracy, a także o mieszkańcach lasu .Następnie dzieci udały się do ogródka przedszkolnego, aby wspólnie posadzić drzewka. Na pewno będziemy opiekować się nowymi drzewkami.