Bal karnawałowy 2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu bal odbył się 1 lutego 2019 roku. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci poprzebierane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, Elsy, biedroneczki, motylki, rycerzy, smoki, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Manów i Batmanów... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na początku nastąpiło uroczyste  otwarcie balu przez Panią Dyrektor. Każda grupa prezentowała swoje stroje przed całą społecznością przedszkolną. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych, plastycznych oraz tanecznych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć --> Bal karnawałowy 2019