2016-03-15

Wyjście do Teatru Muzycznego na spektakl "Złoto i liście"

Przedszkolaki z grupy Zuchy i Starszacy miały okazję obejrzeć wspaniały spektakl muzyczny w wykonaniu aktorów Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. Był to musical dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat z muzyką Andrzeja Zaryckiego (uznanego twórcy piosenek m.in. dla Ewy Demarczyk).

2016-03-14

Zimowa sportowa toruńska olimpiada dla przedszkolaków

Reprezentanci naszego przedszkola wzięli udział w Zimowej sportowej toruńskiej olimpiadzie dla przedszkolaków.

2016-03-11

Przedstawienie "Ekosmerfowanie" w wykonaniu uczniów SP nr 25

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Toruniu wystapiły gościnnie z przedstawieniem pt. "Ekosmerfowanie"

2016-03-07

Spotkanie z muzyką w CKK Jordanki "Śmigus Dyngus po kujawsku"

Dzieci poznały tradycyjne tańce ludowe naszego regionu, mogły z bliska obejrzeć kujawskie stroje, wziąć udział w ludowych zabawach. Tradycje wielkanocne nie zmieniają się od wieków.

2016-03-06

Europejski Dzień Logopedy

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Celem wielu akcji organizowanych z tej okazji jest ułatwienie dostępu do profesjonalnej diagnozy osobom z zaburzeniami mowy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej, stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji.